Upravit stránku

Volitelné semináře - Setkání uživatelů SOLIDWORKS

Vážení uživatelé,

po společném ranním bloku, kde Vám představíme například novinky v SOLIDWORKS 2018, Vás odpoledne čekají ještě 2 bloky volitelných seminářů. Prosím, zaregistrujte se na jednotlivé semináře, co nejdříve, kapacita salónků je omezena. Vyberte si vždy jeden seminář z každého bloku. Po odpoledním programu se můžete těšit na příjemnou zábavu a dobrou večeři.
Druhý den bude program společný pro všechny účastníky. Čeká Vás nejen oblíbený workshop tipy a triky, ale také novinky. 

Těšíme se na Vás.

1.blok


SOLIDWORKS 3D KOMUNIKACE
 

Zdokonalte vaši technickou komunikaci a sdílejte data ve 3D v rámci celé společnosti. 3D data již nejsou doménou pouze konstruktérů. Nakoukněte pod pokličku nových možností ve 3D komunikaci.. … vice o nástrojích pro 3D komunikaci zde.

Workshopem Vás budou provázet: Karel Mladý & Jiří Potůček & Petr Široký
SOLIDWORKS® CAM
 
Seznamte se s SOLIDWORKS® CAM, který je doplňkem ke všem verzím softwaru SOLIDWORKS. SOLIDWORKS® CAM je plně integrovanou technologií založenou na znalostní databázi, která vám umožní začlenit návrhové a výrobní procesy do jednoho systému… vice o SOLIDWORKS® CAM zde.
 

Workshopem Vás budou provázet: Josef Richter & Jaroslav Malina


2. blok

SOLIDWORKS SIMULATION
 
 

Nastavte virtuální prostředí na reálné provozní podmínky a vyzkoušejte své návrhy ještě před tím, než půjdou do výroby. Testujte během konstruování široké spektrum parametrů, jakými jsou odolnost, statická či dynamická odezva, pohyb sestavy, přenos tepla, dynamika tekutin a vstřikování plastů. Přesvědčte se s námi, že uplatnění analýz nebylo nikdy jednodušší, než při použití nástrojů SOLIDWORKS Simulation.

Workshopem Vás budou provázet: Soňa Musilová & Jiří Potůček

CAMWORKS - frézování
 

… a pokračujme s CAM systémem, tentokrát se zaměřením na víceosé frézování, simulace procesu obrábění a produktivní technologie hrubování v systému CAMWORKS, plně integrovaném řešení do SOLIDWORKS.

Workshopem Vás budou provázet: Tomáš Jordánek & Jan Navrátil


3. blok

SOLIDWORKS PDM
 
SOLIDWORKS PDM spravuje a synchronizuje data Vašich návrhů v rámci celého týmu prostřednictvím jediného, snadno nastavitelného řešení, které je úzce integrováno se všemi aplikacemi sady SOLIDWORKS. Seznamte se s možnostmi použití nástrojů SOLIDWORKS PDM.
 

Workshopem Vás budou provázet: František Dvořák & Jaroslav Malina

CAMWORKS - soustružení
 

… a do třetice programování soustružnických strojů a multifunkčních obráběcích center v systému CAMWORKS, v prostředí SOLIDWORKS.

Workshopem Vás budou provázet: Petr Štěpánek & Jan Navrátil


Děkujeme za spolupráci.

Tým 3E Praha Engineering, a.s.