Upravit stránku

Kontakt

Obchodní oddělení

V případě zájmu o náš produkt kontaktujte našeho obchodního zástupce nebo použijte poptávkový formulář. Pokud použijete poptávkový formulář, v krátké době vás budeme kontaktovat.

Technická podpora SURFCAM

Pro kontaktování technické podpory použijte, prosím, přednostně email: podpora@3epraha.cz.

Telefonická podpora

Praha oddělení technické podpory +420 266 316 376
Brno oddělení technické podpory +420 541 242 802


Telefonická podpora uživatelů systému Surfcam je určena pro zákazníky naší společnosti, kteří potřebují technickou podporu či odbornou radu. Telefonická podpora na výše uvedených číslech je pro zákazníky naší společnosti k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hodin.

Pro spojení s pracovníky technické podproy můžete využít Skype a jeho funkci sdílení obrazovky. Bezplatné videohovory umožňují jednoduše a efektivně komunikovat, i když vás dělí stovky kilometrů.
Pro lepší komunici s pracovníky technické podpory, kdy potřebuje zákazník ukázat obsah Své obrazovky a přímou pomoc na Své pracovní stanici doporučuje používat program TeamViewer. Program umožňuje vzdálené ovládání jakéhokoli počítače způsobem, který není odlišný od fyzické přítomnosti přímo u počítače – a to i za bránami firewall. Uživateli stačí pouze stáhnout malou aplikaci Team Viewer QuickSupporti, ke které není nutná instalace ani oprávnění správce. Jedná se o zabezpečené spojení mezi počítači uživatele a pracovníka technické podpory. Uživatel nemusí povolit ovládání své pracovní plochy pokud si to sám nepřeje.

Přímé kontakty na pracovníky technické podpory

Kdykoli mimo běžnou pracovní dobu jsou našim zákazníkům k dispozici pracovníci technické podpory přímo prostřednictvím mobilních telefonů.

Oddělení technické podpory Praha a Most