Upravit stránku

Přehled typů školení

Předpokladem pro úspěšné zvládnutí základních školení je uživatelská znalost operačního systému MS Windows. Pro zákazníky, kteří nemají zkušenosti s operačním systémem MS Windows, můžeme toto školení zajistit.

Školení probíhá vždy v maximálně šestičlenných skupinách. Učebna je vybavená potřebným hardware včetně polohovacích zařízení. Pro každý typ školení máme k dispozici podklady v tištěné i elektronické podobě.

Přehled nabízených školení:

 • Úvod do systému SOLIDWORKS
 • SOLIDWORKS - co je nového?
 • Plechové díly
 • SOLIDWORKS 2D Editor
 • Doplňkové moduly
 • Tvarové modelování a tvorba forem
 • Konstrukce z válcovaných profilů
 • Úvod do statických pevnostních analýz
 • Úvod do dynamických analýz
 • SOLIDWORKS WorkGroup PDM - administrace
 • SOLIDWORKS WorkGroup PDM - základy
 • SOLIDWORKS Enterprise PDM - administrace
 • SOLIWORKS Enterprise PDM - základy
 • Specializovaná školení

V případě Vašeho zájmu o některé z výše uvedených školení kontaktujte, prosím, naše obchodní zástupce.

 

Úvod do systému SOLIDWORKS

Školení vhodné pro začínající uživatele a uživatele se znalostmi jiných CAD systémů. Školení je zaměřeno na základní dovednosti při tvorbě dílů, sestav a výkresů. Dále zahrnuje základní správu dokumentace, import a export dokumentů a použití eDrawings. Měsíc po tomto školení obvykle následuje jednodenní konzultace, při které vám doporučíme optimální postupy pro řešení vaší problematiky, doladíme nastavení systému. Rozsah školení 14 hodin.

 

SOLIDWORKS – Co je nového?

Každá verze SOLIDWORKS přináší množství novinek ve všech oblastech. Na tomto školení se naučíte efektivně využívat nových možností systému SOLIDWORKS.

 

Plechové díly

Školení je určeno po uživatele, kteří již ovládají základy systému SOLIDWORKS a chtějí se zdokonalit ve tvorbě plechových součástí. Při školení probereme všechny nástroje pro tvorbu plechových dílů, možnosti výpočtu rozvinutých tvarů a exportu DXF pro další zpracování. Rozsah školení 6 hodin.

 

SOLIDWORKS 2D Editor

Pokud potřebujete upravovat 2D DWG výkresovou dokumentaci, prohlížet DWG soubory či tisknout z DWG souborů, je školení určeno právě vám. Rozsah školení 5 hodin.

 

Doplňkové moduly

V tomto školení projdeme doplňkové moduly PhotoWorks, Animator, eDrawings, ToolBox, Utilities a Featureworks. Školení je určeno pro uživatele, kteří chtějí začít efektivně využívat vyjmenované doplňkové moduly. Rozsah školení 6 hodin.

 

Tvarové modelování a tvorba forem

Pro návrh designu a tvorbu forem je možné v SolidWorks využít celou řadu pokročilých technik. Na tomto školení se seznámíte s tvorbou obecných ploch celou řadou postupů a prací s importovanými modely. Rozsah školení 6 hodin.

 

Konstrukce z válcovaných profilů

Pro tvorbu svařovaných konstrukcí či konstrukcí ze stavebnicových profilů používáme v SOLIDWORKS techniku založenou na tvorbě vícetělových dílů. Na školení se seznámíme s tvorbou vlastních profilů, použitím 3D skic či nastavením tabulek přířezů a kusovníků. Rozsah školení 6 hodin

 

Úvod do statických pevnostních analýz

Během tohoto školení vás seznámíme se základními nástroji a postupy pro pevnostní analýzy v modulu SOLIDWORKS Simulation.Rozsah školení 6 hodin.

 

Úvod do dynamických analýz

Školení je určeno pro uživatele, kteří potřebují analyzovat dynamické síly v sestavách a zatím nemají zkušenosti s nástroji SolidWorks Motion. Rozsah školení 5 hodin.

 

SOLIDWORKS Workgroup PDM - administrace

Školení je určeno pro osoby zodpovědné za správu dat prostřednictvím modulu SOLIDWORKS Workgroup PDM. Během školení projdeme obvyklá nastavení a postupy při správě dat. Rozsah školení 6 hodin.

 

SOLIDWORKS Workgroup PDM - základy

Pro získání dovedností v používání modulu SOLIDWORKS PDM je určeno toto krátké školení. Doporučujeme především pro konstruktéry či vedoucí pracovníky, kteří potřebují přistupovat k řízené dokumentaci. Rozsah školení 3 hodiny.

 

SOLIDWORKS Enterprise PDM - administrace

Školení je určeno pro techniky a administrátory zodpovědné za správu dat prostřednictvím modulu SOLIDWORKS Enterprise PDM. Během školení projdeme obvyklá nastavení a postupy při správě dat, instalaci i správu systému. Rozsah školení 12 hodin.

 

SOLIDWORKS Enterprise PDM - základy

Na tomto školení získají technici a manažeři základní dovednosti pro práci s řízenou dokumentací pomocí modulu SOLIDWORKS Enterprise PDM. Rozsah školení 4 hodiny.

 

Specializovaná školení

Pokud jste si nevybrali z naší základní nabídky, připravíme pro vás specializovaná školení dle vašich přání. Rozsah školení dle dohody.

 

V případě Vašeho zájmu o některé z výše uvedených školení kontaktujte, prosím, naše obchodní zástupce.