Upravit stránku

Kontakt

Obchodní oddělení

V případě zájmu o náš produkt kontaktujte našeho obchodního zástupce nebo použijte poptávkový formulář
Pokud použijete poptávkový formulář, v krátké době vás budeme kontaktovat.

Technická podpora SOLIDWORKS

 Telefon: 266 313 548
 E-mail: podpora@3epraha.cz
 Skype: PodporaCAD3EPraha


Technická podpora uživatelů systému SOLIDWORKS je určena pro zákazníky naší společnosti, kteří potřebují technickou podporu či odbornou radu. Tato podpora je k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30 hodin.

Vzdálený přístup a sdílení plochy přes internet

Pro spojení s pracovníky technické podproy můžete využít Skype a jeho funkci sdílení obrazovky. Bezplatné videohovory umožňují jednoduše a efektivně komunikovat, i když vás dělí stovky kilometrů.

Pro lepší komunikaci s pracovníky technické podpory, kdy potřebuje zákazník ukázat obsah Své obrazovky a přímou pomoc na Své pracovní stanici doporučujeme používat program TeamViewer. Program umožňuje vzdálené ovládání jakéhokoli počítače způsobem, který není odlišný od fyzické přítomnosti přímo u počítače – a to i za branami firewall. Uživateli stačí pouze stáhnout malou aplikaci Team Viewer QuickSupport, ke které není nutná instalace ani oprávnění správce. Jedná se o zabezpečené spojení mezi počítači uživatele a pracovníka technické podpory. Uživatel nemusí povolit ovládání své pracovní plochy pokud si to sám nepřeje.