Upravit stránku

SOLIDWORKS pro střední a vysoké školy

PŘÍNOS PRO STUDENTY

Studenti mají k dispozici profesionální konstrukční systém v nejvyšší variantě obsahující jádro systému pro tvorbu dílů, sestav, výkresů a dalších nástrojů, kterými systém napomáhá při výuce. Dále mají studenti k dispozici celé spektrum výpočetních nástrojů pro analýzy pevnosti, simulaci pohybu sestav a proudění kapalin a plynů. Tyto nástroje pomáhají lepšímu pochopení fyziky, mechaniky a vlastností materiálů. Dovednosti získané používáním systému SOLIDWORKS jsou nejen přínosem pro znalosti studentů a jejich schopnosti pracovat s CAD systémy, ale představují i výhodu na trhu práce, kde technici dobře ovládající SOLIDWORKS najdou snadno uplatnění.

DOSTUPNOST PRO ŠKOLY

Školní verze SOLIDWORKS je určena pro střední školy, gymnázia a vysoké školy. Tato licence slouží výhradně pro studenty a učitele školy, která je zakoupila, není tedy určena pro komerční použití.

PROVOZ ŠKOLNÍ VERZE

Zakoupené školní licence jsou plovoucí, to znamená že SOLIDWORKS lze do zakoupeného počtu spustit na libovolném počítači ve škole. Studenti si mohou nainstalovat SolidWorks na své osobní počítače a po registraci a aktivaci mají k dispozici všechny nástroje po dobu 12 měsíců.

VERZE SOLIDWORKS PRO VÝVOJ A VÝZKUM

Pro výzkumné laboratoře vysokých škol není určena školní verze, tato verze slouží výhradně pro vzdělávací účely. Univerzitní vývojové laboratoře a školy, které se podílejí na komnerčním výykumu  mohou zakoupit zvláštní cenově zvýhodněnou licenci pro výzkum na vysokých školách. Další informace o využití systému SolidWorks ve školách Vám poskytnou naši obchodní zástupci.