Upravit stránku

Služby

Kompletní řešení

CAD systém SOLIDWORKS a další softwarové nástroje vyvíjené společností SOLIDWORKS Corp. nabízí kromě vynikajících nástrojů pro tvorbu výrobní dokumentace i nástroje pro analýzy, správu dokumentace a technické ilustrace. Bohaté zkušenosti našich techniků využíváme při poskytování kompletních služeb v oblasti softwarové podpory konstrukčního procesu.

Nabídka služeb

 • Pomoc při výběru optimálního softwarového řešení.
 • Dodávka potřebného software a hardware.
 • Instalace a nastavení systému.
 • Školení uživatelů a specializované konzultace.
 • Podpora systému (Email, HotLine ….)
 • Tvorba maker a uživatelských knihoven.
 • Pravidelné servisní návštěvy za účelem instalace aktuálních verzí software, optimalizace nastavení a pracovních postupů.

 

 

V oblasti správy dokumentace dále nabízíme

 • Zjištění potřeb a analýz procesů u zákazníka.
 • Doporučení vhodného softwarového řešení.
 • Dodávka software, instalace a nastavení systému.
 • Školení administrátorů, vedoucích projektů a uživatelů.
 • Uživatelské úpravy systému a tvorba aplikací pro automatizaci procesů.

Naše společnost každoročně pořádá setkání uživatelů systému SOLIDWORKS a celou řadu odborných seminářů.

Konstrukční kancelář

Technici, kteří zajišťují podporu systému SOLIDWORKS v naší společnosti, mají praktické zkušenosti s konstrukcí v různých oblastech strojírenství, designu a elektrotechniky. Konstrukční práce na zakázku tvoří významný podíl v činnosti technického oddělení. Pro naše zákazníky jsme od roku 1989 realizovali desítky nejrůznějších projektů od jednoduchých měřicích přípravků po konstrukci postupových lisovacích nástrojů a jednoúčelových strojů. Zpracováním výrobní dokumentace ale naše služby nekončí, pro naše zákazníky připravíme také technologii a ve vlastní nástrojárně zajistíme výrobu prototypů. Nedílnou součástí naší práce jsou i pevnostní a dynamické analýzy včetně analýz proudění a teplotních vlivů.

Převod do 3D

Pro společnosti, které přechází ze 2D CAD systému na 3D CAD systém, je často důležité, aby uživatelské knihovny a obvykle používaná řešení měly co nejdříve k dispozici v novém CAD systému. Naši technici vám pomohou s převodem do 3D a vypracují pro vás nejen modely vlastních dílů a sestav, ale i kompletní dokumentaci dle vašich specifikací.

Překlady datových formátů

Součástí systému SolidWorks je již v základní verzi celá řada překladačů, které umožňují kromě obecných přenosových formátů otevírat i nativní formáty jiných CAD systémů. V některých případech je ale třeba pro import či export dat použít specializovaný překladač. Pokud se u vás požadavek na překlad takovýchto dat vyskytuje pouze výjimečně a není pro vás výhodné překladač zakoupit, nabízíme vám překlad těchto dat.

Programování doplňkových aplikací

Často opakované úkony v CAD systémech je možné automatizovat pomocí tzv. maker či samostatně spustitelných aplikací. Dále je možné tyto aplikace využívat například pro napojení CAD systému na nadřazené systémy. Typickým příkladem je automatický export různých přenosových formátů a kusovníků, dále automatizovaná tvorba odvozených projektů či hromadné doplnění uživatelských vlastností. Naše aplikace již přispěly k automatizaci konstrukčního procesu v celé řadě firem. Na základě přesné specifikace pro vás rádi připravíme analýzu proveditelnosti vašich požadavků a dodáme požadované aplikace.