Upravit stránku

RENDER [in] 3

NOVINKY V RENDER[IN] 3

Fyzikálně přesné výpočty

Chcete-li vytvořit skvostné snímky, Render [in] 3 nyní disponuje vlastními vestavěnými fyzikálně přesnými výpočty, s důrazem na kvalitu vykreslování, přesnost, materiálovou preciznost a zachování energie.

Předpřipravená nastavení

Vybrat si můžete z mnoha přednastavených režimů, které reflektují buď vlastností (interiér, exteriér, málo světla ) a různých definic požadavků (rychlost, střední, kvalita), aby jste rychle dosáhli co nejlepších výsledků. Chcete-li jemně doladit nastavení, můžete ručně upravit každý kurzor vlastní hodnotou.

Okolní okluze

Tato nová funkce v Render [in] 3 – okolní okluze dodává modelům realistický vzhled díky započtení tlumení světla zastíněním. Jedná se o napodobení skutečného chování světelného záření, zvláště na matných plochách. Výpočet scény s funkcí okolní okluze zvýrazňuje prostorový tvar zobrazovaných předmětů.

Osvětlení

Světla

Render [in] 3 je ještě realističtější, pokud jde o rozložení a rozptýlení umělého osvětlení. Světlo je vytvořeno z jakékoliv skupiny nebo komponenty ze SketchUpu, pokud je skupina jedna plocha vytvořené světlo bude „Reflektor“. Pokud se bude jednat o prostorové těleso, pak vytvořené světlo bude „Žárovka“. Po vytvoření umělého světla se vybraný objekt vždy stane neviditelný v náhledovém okně.

Neonové osvětlení

Neonová světla této verze byla kompletně aktualizována se značnými přínosy, pokud jde o rychlost a kvalitu.

Vyrovnání pohledu 

Render[in] 3 vám přináší nový vizuální efekt s názvem vyrovnání pohledu. Tato funkce pracuje jak s vysokými budovami, tak s objekty normálních velikostí. Pomocí této technologie vytvoříte dvou bodovou perspektivu, která udrží svislé linie souběžné. 

iVisit 360

Abvent navrhl a vyvinul pro architekty, designéry, fotografy a profesionální metafory průmyslu, iVisit 360, což je inovativní technologie, věnovaná panoramatickým a virtuálním prohlídkám. Sdílení 360 ° panoramat na mobilních zařízeních nebo na internetu je jednoduché, zábavné a efektivní s iVisit 360.

Nyní je možné stáhnout si zdarma prohlížeče iVisit pro HTML5 a pro Windows mobilní telefony.

Firma Abvent SA, vývojář pluginu Render[in], nedávno oznámila vydání nejnovější verze Render[in] 3. Plně integrovaný nástroj pro fyzikálně přesné výpočty byl vyvinutý pro uživatele SketchUp PRO a SketchUp Free verze.

„Poháněný“ Artlantisem 6 poskytuje Render[in] 3 uživatelům SketchUpu vysoké rozlišení a fotorealistický rendering ve vysokém měřítku, který jste v pluginu dříve hledali.

Stejně jako ve fotografii, je důraznost barvy pro rendering základní. RenderIn nově s globálními výpočty osvětlení vylepšuje obraz pro lepší vnímání barev, textur a materiálů.

Díky parametrům ISO a rychlosti uzávěrky je snadnější než kdy jindy doladit osvětlení scény.

RENDER[IN] 3: NOVÉ FUNKCE

 

· Fyzikálně přesné výpočty

· Předpřipravená nastavení

· Okolní okluze

· Nové specifikace osvětlení

· Nové neonové materiály

· Vyrovnání pohledu

· iVisit 360 Kompatibilita

Systémové požadavky

· Sketchup 2015 nebo 2016

· Mac OS X®, 10.7+, 10.8+, 10.9+, 10.10+

·Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

· Webový prohlížeč Safari pro MAC, Internet Explorer pro Windows

· „Boot Camp“ ani „Parallels“ nejsou podporované prostředí

Požadavky na Hardware

· Intel™ více jádrový procesor

· 16 GB RAM

· 1 GB volného místa na disku

· 3D Grafická karta s 1 + GB s podporou open GL verze 1.5 a vyšší

· 3 tlačítková myš s kolečkem