Upravit stránku

Produkty

Mezi univerzální funkce, které obsahuje každá licence systému SURFCAM patří v první řadě manažer strategií, který díky inteligentním procesům dokáže automatizovat tvorbu drah nástrojů. Mezi další univerzální funkce patří například plná simulace stroje, kontrola kolizí, plně přizpůsobitelné uživatelské prostředí a další.

Surfcam poskytuje široké portfólio flexibilních frézovacích cyklů pro efektivní výrobu jednoduchých i složitějších dílů. Díky interaktivnímu prostředí můžete frézovat na různých strojích, od 2,5-osých přes 3-osé až po 5-osé frézky.

Surfcam poskytuje podporu pro širokou škálu obráběcích strojů od 2-osých soustruhů, přes stroje s více hlavami, stroje s protivřetenem až po soustružnicko-frézovací centra.

Pomocí drátořezu od Surfcamu budete flexibilně a s jistotou vyrábět efektivně a přesně součásti ve 2 a 4 osách. Jeho pokročilé funkce Vám umožní vyrobit složité součásti či součásti s nepravidelným tvarem.

Tato vysoko rychlostní obráběcí technologie udržuje konstantní zatížení řezného nástroje tím, že drží konstantní záběr do materiálu. Plynulá dráha Waveform zvyšuje produktivitu obrábění.