Upravit stránku

Proč KeyCreator

KEYCREATOR je drátový a objemový a plošný modelář s možností importu a exportu dat, který dokáže spravovat dokumenty v sestavách. K vytvořeným modelům lze vydávat výkresovou dokumentaci. Realistické zobrazení modelu lze aplikovat již na drátové modely.

KEYCREATOR je z řady tzv. "free modelářů", umožňuje tedy provádět všechny práce, se kterými se může setkat konstruktér či strojní projektant, ale hodí se i k úkolům designérským či analytickým. Při skládání součástí do sestav lze stanovit a testovat jejich kinematiku.

KEYCREATOR je třírozměrný, výkonný a snadno ovladatelný kreslicí systém pro prostředí WINDOWS. Je zaměřený na řešení konstrukčních úloh v oblasti strojírenství a na plné začlenění do procesu "myšlenka - výrobek". Samozřejmostí v systému jsou technologie pro práci s tělesy a s obecnými plochami. Vývojáři systému se však neřídili jen módními trendy a dosáhli jinde nevídané kompatibility a převoditelnosti dat od nejklasičtějšího drátového modelu až po tělesa vytvořená pomocí nejnovější verze ACIS. Vznikla tak nejsilnější stránka produktu KEYCREATOR, totiž možnost vymodelovat skutečně jakýkoliv tvar a dovést ho až k vyrobenému kusu.

Produkt má dlouhou a bohatou historii.