Upravit stránku

Podívejte se na zajímavé záznamy z letošních webinářů SOLIDWORKS

Vážení zákazníci,

pokud jste v letošním roce nestihli některé z webinářů SOLIDWORKS a zajímáte se o návrhy elektrických systémů, simulace a správu dokumentace, přichystali jsme pro Vás zajímavé záznamy z těchto uplynulých webinářů. Podívejte se níže na Vámi vybraný záznam a klikněte na odkaz, který Vás navede na webinář.


SOLIDWORKS VISUALIZE

SOLIDWORKS Visualize slouží jako „kamera“, která umožňuje uživatelům SOLIDWORKS a dalších CAD programů vytvářet, komunikovat a spolupracovat prostřednictvím obsahu vysoké vizuální kvality, který inspiruje inovace, rozhodnutí ohledně variant návrhů a obchodních řešení.


SOLIDWORKS ELECTRICAL 3D

Nový rozměr vašich elektrických schémat, umožňuje používání dat schémat ze softwaru SolidWorks Electrical v rámci celkové konstrukce mechanické části, čímž otevírá novou úroveň produktivity. Současné konstruování týmů pracujících na elektrické i mechanické části projektu je nyní realitou – v reálném čase. Spolupráce je snadná a přirozená, lze optimalizovat celkový návrh výrobku a optimalizovat vývoj.


SOLIDWORKS COMPOSER

K typickým představitelům technické ilustrace patří obrázkové montážní návody, zobrazení jednotlivých technologických operací, rozhozené pohledy sestav či znázornění funkčnosti zařízení. V současnosti se tyto ilustrace tvoří v CAD systémech nebo pomocí tradičních ilustračních technik. Software SolidWorks Composer umožňuje snadnou tvorbu technických ilustrací včetně pohyblivých prezentací.


SOLIDWORKS SIMULATION

Nástroj pro ověření návrhu. Jedním z požadavků na moderní konstrukce je maximální úspora materiálů a energií při zachování plné funkčnosti výrobku. Dimenzování namáhaných částí, pohonů a zdrojů tepla lze s použitím analytických nástrojů snadno ověřit a optimalizovat. Výhodou těchto nástrojů je i možnost ověřit v krátké době několik možných řešení. Díky jedinečným analytickým nástrojům systému SolidWorks můžete znát vlastnosti výrobků i bez výroby prototypů a následného testování.


SOLIDWORKS PDM PROFESSIONAL

V konstrukčním procesu je třeba pracovat s celou řasou různých typů dokumentů. Nejde pouze o data CAD systémů a jejich verze, ale i o správu průvodní dokumentace projektů, jako jsou technické specifikace, požadavky na změny, revizní zprávy a protokoly. V prostředí systémů pro správu dat lze jednoduše vyhledat aktuální platnou dokumentaci, sledovat vývoj projektů, definovat průchod dokumentů firmou či automaticky exportovat platnou výrobní dokumentaci pro potřeby nadřazeného systému.


SOLIDWORKS ELECTRICAL SCHEMATIC

Výrobky obsahují stále více elektrických systémů, např. napájecí systémy, uživatelské ovládání, složitou kabeláž nebo kabelové svazky. Software SolidWorks Electrical zjednodušuje navrhování elektrických systémů pomocí inteligentních návrhářských nástrojů, rozsáhlých databází součástek a přináší integraci 2D schémat a 3D modelů v reálném čase. Jednoduché a intuitivní navrhování zvyšuje produktivitu elektrotechniků i strojařů a umožňuje užší spolupráci a integraci kusovníků a projektových dat.

S pozdravem, Tým SOLIDWORKS, 3E Praha Engineering, a.s.