Upravit stránku

Návody a instalace

Aktivace licence SolidWorks

Aktivace je proces licencování a registrace pro samostatný program SolidWorks i pro síťové licence SolidNetWork.
K aktivaci je potřeba připojení k Internetu nebo přístup k emailové službě. Po aktivaci při používání již nemusíte být připojení k Internetu. Pokud na počítači, na kterém instalujete tento produkt, nemáte přístup k emailové službě, můžete aktivační soubor uložit a odeslat ho z jiného počítače.
  • Aktivují se všechny licence programů pro celou produktovou řadu SolidWorks
  • Je možné převádět licenci z jednoho počítače na další
  • Aktivaci je možné provést ihned po instalaci nebo v průběhu 30 následujících dnů
  • Není potřeba používat hardwarové klíče

Poznámky k verzi SolidWorks

Tento dokument obsahuje informace o nových a změněných funkcích programu SolidWorks a dalších produktů. Dokument je aktualizován s každým servisním balíčkem SolidWorks.

Poznámky k verzi Enterprise PDM

Tento dokument obsahuje informace o Enterprise PDM. Dokument je aktualizován s každým servisním balíčkem Enterprise PDM.

Poznámky k verzi eDrawings

Tento dokument obsahuje informace o nových a změněných funkcích programu eDrawings. Dokument je aktualizován s každým servisním balíčkem SolidWorks.

Co je nového v SolidWorks

Tento dokument poskytuje detailní popisy nových funkcí v programu SolidWorks. Seznámí vás s koncepty a s podrobnými příklady mnoha nových funkcí.

Co je nového v SolidWorks Enterprise PDM

Tento dokument shrnuje nové funkce v programu Enterprise PDM a pomůže vám se je naučit používat. Seznámí vás s koncepty a s podrobnými příklady mnoha nových funkcí.

Průvodce správou a instalací SolidWorks

Tento dokument slouží jako návod pro instalaci a aktualizaci servisních balíčků programů SolidWorks, SolidWorks Office, SolidWorks Office Professional a SolidWorks Office Premium. Jsou zde popsány různé způsoby instalace, včetně samostatných instalací, bezobslužných instalací, úprav instalací a instalací administrativních kopií.

Průvodce instalací SolidWorks Enterprise PDM

Tento dokument popisuje, jak nainstalovat Microsoft SQL Server a databázový server SolidWorks Enterprise PDM, archivní server, klientský software a filtr GZ, včetně upgradu, zálohování a pokynů na konfiguraci.

Průvodce správou a instalací SolidWorks eDrawings

Obsahuje informace o typech instalací, licencování a způsobech instalací SolidWorks eDrawings včetně bezobslužných instalací.

Průvodce FLEXlm pro koncové uživatele

Tento dokument popisuje administrativní i uživatelské funkce obsažené v programu Správce plovoucích licencí FLEXlm a popisuje, jak používat nástroje, které jsou součástí standardní distribuční sady FLEXlm.