Upravit stránku

Materiály

Návod na vkládání materiálů do SketchUpu ke stažení:

KERKOTHERM a.s. - GLAZURY

Soubor materiálů pro změny glazur modelů kachel od známého Slovenského výrobce Kerkotherm a.s. V této sekci naleznete veškeré dostupné glazury pro kachle Kerkotherm. Více informací o společnosti Kerkotherm a.s. naleznete na www.kerkotherm.sk 

KOLEKCE DEKORY BUČINA DDD

Ve spolupráci s firmou Bučina DDD, spol. s r.o., která je největším výrobcem surových dřevotřískových desek, laminovaných dřevotřískových desek a lepeného dřeva na Slovensku jsme pro Vás připravili novou knihovnu materiálu, která obsahuje 147 texturovaných dekorů do programu SketchUp. Bučina DDD spol. s r.o,  je součástí nadnárodní skupiny Kronospan, jednoho z největších a nejvýznamnějších výrobců velkoplošných aglomerovaných materiálů na bázi dřeva v Evropě. Více informací o společnosti Bučina DDD spol. s r.o, naleznete na www.bucina-ddd.sk

MK PROFI - GLAZURY

Soubor materiálů pro změny textur modelů kachel od známého výrobce MK PROFI Kachlová kamna, s.r.o. V této sekci naleznete veškeré dostupné materiály pro kachle.

Kolekce MONTERO

Soubor materiálů pro změny textur modelů nábytkových řad českého značkového nábytku MONTERO. V této sekci naleznete veškeré materiály pro všechny nábytkové řady. Vhodnost jejich použití pro jednotlivé řady je dána názvem textury. Více informací o různých barevných provedeních na www.montero.cz.

Kolekce INTERMONT

Soubor materiálů pro změny textur modelů nábytkových řad českého kancelářského nábytku INTERMONT. V této sekci naleznete veškeré materiály pro všechny nábytkové řady. Vhodnost jejich použití pro jednotlivé řady je dána názvem textury. Více informací o různých barevných provedeních na www.intermont-nabytek.cz.

Materiály CZ

(velikost 3,5MB) (TPS)
Osahuje původní kompletní kolekci materiálů, která je součástí základní instalace SketchUpu, rozdíl je v lokalizaci. V archivu jsou počeštěny všechny základní skupiny (barvy, dlaždice, kámen, koberce, střechy,...), což usnadňuje orientaci. Jsou součásti české lokalizace.

Kolekce Démos

(velikost 20MB) (TPS)
Ve spolupráci s firmou Démos trade postupně vznikaly knihovny známých českých výrobců. V kolekci jsou k nalezení nejrůznější dekory dřeva, fólie Trachea, Kronospan a Egger včetně jejich řady ZOOM.

eXtra materials

(velikost 109MB) (TPS)
Pestrá sbírka materiálů z nejrůznějších oblastí připravených pro SketchUp, od kamenných a cihlových zídek přes chodníky a dlažbu, mulč, kůži, rolety, luxfery, koberce

Pokud si nebudete v čemkoliv vědět rady, můžete se obrátit na naši technickou podporu.