Upravit stránku

KEYCREATOR a student

CAD je již nezbytnou součástí téměř všech konstrukčních kanceláří. A škola by měla připravit odborníky pro tyto kanceláře. A právě proto naše společnost nabízí několik variant CAD systému KEYCREATOR pro školy a studenty.

  • Pokud škola hledá nejmodernější produkty k výuce, velice rádi nabídneme naprosto aktuální verzi KEYCREATOR, kterou je možno rozšířit o několik nadstaveb (plošný modelář, parametrický modelář a normalizované součásti), a tím získat velmi silný produkt za necelých 10% ceny komerční verze. Produkt je nabízen ve dvou variantách a to jako singl licence, která je chráněná klíčem, nebo jako multilicence, která je určená pro celý právní subjekt (není omezen počet počítačů).
  • Mnoho studentů a možná i žáků základních škol se jistě s CAD systémy již někde setkalo, např. na pracovištích rodičů. Rozhodně by se dnes již studenti technických středních škol a učilišť měli s CAD systémy setkat a hlavně s nimi pracovat. Z ohlasu škol, se kterými spolupracujeme, je zřejmé, že i práce s CAD systémy studenty velice zajímá. Dokonce na některých školách se studenti psali do různých pořadníků, aby mohli v odpoledních hodinách, ve svém volnu, sednout k počítači a dále se zabývat prací v CAD systému.
  • Škola je instituce, kde by se studenti měli setkat s moderní technologií zcela automaticky. Dokonce lze CAD systémy využívat nejen na odborných školách. Vždyť výuka geometrie či deskriptivní geometrie mnohdy dělá studentům a žákům problémy, jak látku pochopit. CAD sytém je možnost, jak vše vysvětlit názorně a prakticky.
  • Víme, že mnohdy brání zavedení do výuky nedostatek peněz. Z těchto a několika dalších důvodů jsme začali a úspěšně zpracovali projekt "Student a jeho CAD".
  • Pokud se rozhodnete pro zakoupení jakékoliv varianty KEYCREATOR, máte samozřejmě možnost se zúčastnit pořádaných akcí a na mnohé z nich budete automaticky dostávat pozvánky. Naším cílem je co nejvíce pomoci novým progresivním technologiím, kam CAD systémy jistě patří.