Výzkum

Ve výzkumu neznáme žádná omezení

Ve výzkumu a vývoji by nás použité nástroje neměly omezovat v přístupu k nejnovějším inženýrským technologiím. Se SOLIDWORKSEM máte plnou sadu návrhových a analytických nástrojů pro komplexní vývojovou práci ve 3D prostředí. Nezáleží na oboru, ve kterém pracujete, ale na tom, jak efektivně chcete pracovat.  Prostředí programu vám umožňuje i komunikaci s dalšími uživateli nebo pracovníky výzkumu po celém světě.

 

  • Research licence je plně kompatibilní s komerční verzí SOLIDWORKS a umožňuje tak spolupráci ve všech etapách vývoje od počátečního konceptu návrhu přes návrh a vývoj produktu, pokročilé analýzy, simulace, vizualizace a validaci hypotéz až ke komunikaci a správě dat. Můžete nejen pracovat v rámci vašeho výzkumného pracoviště, ale i spolupracovat s výzkumnými a zkušebními institucemi po celém světě, stejně jako pracovat na projektech financovaných průmyslem.

 

  • SOLIDWORKS vám umožní nejen vývoj a analýzu, ale i použití v publikacích, patentových přihláškách a prezentacích vašich projektů a prací. A díky SOLIDWORKSu a jeho spolupráci s dalšími systémy můžete své návrhy a modely vyrobit a vytvářet si tak zkušební vzorky nebo prototypy k dalším analýzám a vývojovým etapám.

 

  • Kdykoliv máte k dispozici témata novinek a  článků, recenze nových projektů, tipy, videa a osvědčené postupy, které píší a recenzují odborníci z výzkumu, světových technických škol i průmyslových oborů z celého světa  na http://my.solidworks.com

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK