Vysoké školy

Nepoznáte rozdíl mezi teorií a praxí

Na dnešním konkurenčním trhu práce jsou odborníci se znalostí konstrukčních a technologických nástrojů 3D počítačové grafiky velmi žádaným „zbožím“. Nejenže navrhují, ale musí také umět simulovat procesy, inovovat, provádět výpočty a analýzy, vizualizovat své nápady a připravit je k praktickému použití. Musí komunikovat s širokou paletou dalších oborů a odborníků a zdaleka se nejedná jen o technické obory.  Vyvíjejí nové postupy a rozšiřují stávající možnosti v mnoha oborech.

 

  • Grafické 3D programy poskytují výkonný, poutavý a praktický software, který umožňuje pochopit a vyvíjet návrhy pro skutečný svět. Virtuální realita zde přechází do skutečného světa. Simulace a analýzy jsou připravovány podle reálných podmínek toho, kam a pro koho je hotový návrh určen.

 

  • Vaši studenti mohou pracovat ve škole i doma. Školní multilicence umožňují studentům domácí používání se stejným obsahem jako produkty instalované na vaší školní síti. Výukové zdroje jsou studentům přístupné přímo v produktech a vyučující mohou využít i zkušeností kolegů z celého světa spojením v komunitách jednotlivých 3D produktů.

 

  • Trend využívání 3D softwaru roste na vysokých školách celého světa bez ohledu na obsahy studijních oborů. Nahrazení rutinní nezáživné práce kreativním přístupem, snadná tvorba různých variant, vizualizace nápadů a využitelnost pro širokou paletu praktických řešení jsou důvody, proč se 3D grafické programy stávají součástí výuky nejen na strojních a technických školách, ale i pro architekty, stavební a nábytkářské obory, umělecké a návrhářské školy a řadu dalších oborů. Matematika, fyzika, chemie… pro mnoho žáků jsou přírodní vědy obtížné a nezajímavé.  A přitom vlastní objevitelskou činností získají znalosti a dovednosti fungování přírodních zákonů zajímavou a zábavnou formou. S programem SketchUp  získáte nástroje nejen pro technické, ale i ostatní předměty. Propojte jej s interaktivními tabulemi, 3D tiskárnami nebo stroji ve vaší dílně a uvidíte, jaký bude zájem dětí o tuto výuku.

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK