Student

Od nápadu až k hotovému produktu

Když vás kreativní nápady ve 3D grafice napadnou při organizované školní výuce, může škola nabídnout vhodné nástroje pro jejich zpracování. Ale co když vás napadnou mimo školu? Ať vás napadne cokoliv a kdekoliv, využijte výhodných studentských licencí, které SW vybavení vaší školy našimi 3D  programy umožňuje.  A co možnost se podívat, jak to dělají jinde, nechat se inspirovat, poradit se, získat další spolupracovníky nebo najít kvalitní odbornou praxi a stáži, kde můžete rozvíjet své nápady. S naší pomocí se vám otevře svět 3D grafiky.  

 

  • Získáte studentské licence 3D grafických nástrojů, které jsou shodné s firemní praxí. Ať již se jedná o zpracování návrhu, analýzu, simulaci, vizualizaci nebo přípravu k výrobě, vždy pracujete se SW, který je shodný s tím, které používají CAD/CAM odborníci a firmy na celém světě. Můžete výhodně a zdarma získat certifikát odbornosti, který má platnost po celém světě. A získáte také přístup do světové komunity uživatelů těchto SW, kde najdete mnoho nápadů a inspirací.

 

  • Jste členy týmu, který chce představit svůj nový a zajímavý projekt? Chcete svůj projekt přihlásit do soutěží, ale chybí vám nástroj pro jeho zpracování? Zapůjčíme vám SW po dobu trvání projektu pro zpracování i návrh výroby vašich projektových nápadů. Pomůžeme s hledáním sponzorů pro váš projekt, doporučíme odborníky pro konzultaci a odbornou pomoc.

 

  • Hledáte témata a odborníky pro své studentské, maturitní, bakalářské nebo absolventské práce? CAD/CAM technologie vás opravdu baví a hledáte odborné stáže pro svůj další rozvoj? Spojíme vás s těmi, kdo jsou v tomto oboru opravdu na špičce.

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK