SOLIDWORKS

SOLIDWORKS

  Plechové díly  Svařované konstrukce  Návrh forem  

 

Vaše nápady rychle do 3D

 

SOLIDWORKS je profesionální 3D CAD modelovací software, nabízející kompletní řešení pro Vaše návrhy. Pomocí jednoduchého intuitivního prostředí lze v SOLIDWORKS vytvářet velmi snadno jednotlivé modely, celé sestavy a technické výkresy. Pro maximální dosažení efektivity a snížení výrobních nákladů, lze pak u projektů lehce ověřit vyrobitelnost, zjistit chování při zatížení a mnoho dalšího.

 

 

 Pro lepší dostupnost je systém SOLIDWORKS rozdělen na několik úrovní. Podívejte se do tabulky, jaký je v nich rozdíl.

 

3D modelování dílů a sestav Standard Professional Premium
Výkresová dokumentace
Plechové díly
Svařované konstrukce
Reverzní inženýrství  
Automatizace procesů  
Visualizace  
Normalizované součásti  
Pevnostní analýzy    
Výpočet výrobních nákladů    
Trasování potrubí a elektrického vedení    

 

Detailnější funkce jednotlivých úrovní SOLIDWORKS můžete najít na oficiálních stránkách zde.

 

creative

 

Plechové díly

 

Navrhujte plechové díly rychle, snadno a efektivně pomocí systému SOLIDWORKS. Nástroje přímo zaměřené na tvorbu plechových dílů Vám umožní vytvářet modely ve velmi krátkém čase a s velkou přesností. Definujte si vlastní tabulku ohybů nebo k-faktor a použitím prvků pro plechové díly jednoduše vytvoříte Váš finální model. SOLIDWORKS sám vypočítá potřebný rozvin pro výrobu.

 

Svařované konstrukce

 

Použitím systému SOLIDWORKS zjednodušíte a zrychlíte návrh svařovaných konstrukcí, které jsou základem produktů v mnoha odvětvích. Pomocí připravených nebo vlastních profilů snadno vytvoříte konstrukci podle Vašich představ a kusovník s tabulkou přířezů, potřebné pro výrobu, jsou automaticky vygenerovány. SOLIDWORKS tak urychluje proces návrhu a zvyšuje produktivity bez navýšení úsilí.

 

  

Navrhování forem je komplexní proces vyžadující teoretické znalosti pro výrobu správné formy. SOLIDWORKS nabízí výhodu nástrojů určených k ověření správného návrhu formy, včetně kontroly podříznutých ploch, analýzy úkosů, kontrola tloušťky stěn a dalších. Můžete také použít SOLIDWORKS Plastics pro simulaci naplnění formy, určení nejlepšího umístění vtoku či ověření výskytu vzduchových bublin nebo propadů.

 

 

  Produktový list

 • Kategorie:
  CAD
 • Hodnocení:
  (5 votes)
 • Výrobce:
  Dassault Systèmes SOLIDWORKS Corporation
 • ostatni1:
  +420 284 823 127
 • ostatni2:
  info@3epraha.cz

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK