SOLIDWORKS

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS – vaše nápady rychle do 3D

 

Systém SOLIDWORKS je profesionální řešení, které plně podporuje konstrukční proces od úvodních koncepčních návrhů až po tvorbu výrobní dokumentace. Vynikající nástroje pro návrh, analýzy, správu dat a technické ilustrace významně zvyšují produktivitu a pomáhají konstruktérům navrhovat lepší výrobky. Uživatelé na tomto parametrickém 3D CAD systému oceňují především příjemné, logicky uspořádané uživatelské rozhraní se snadným přístupem k potřebným funkcím a sadu vynikajících oborově zaměřených nástrojů.

 

 

creative
creative

PLNÉ ŘEŠENÍ 3D CAD PRO NÁVRH LEPŠÍCH VÝROBKŮ

 

CAD systém SOLIDWORKS je kompletní řešení pro 3D návrh produktů, které nabízí snadné použití, výkon a rozsáhlou funkčnost. V tomto CAD systému jsou k dispozici vynikající nástroje pro modelování dílů a sestav, tvorbu výrobní dokumentace, kontrolu správnosti návrhu, nástroje pro správu dat, vyhodnocení dopadu na životní prostředí i možnost provádění pevnostních analýz, analýz přenosu tepla, proudění a tolerancí.

 

PRACUJTE SNÁZE, EFEKTIVNĚJI A RYCHLEJI

 

Systém SOLIDWORKS®Premium umožňuje zaměřit se na vývoj lepších výrobků a omezuje úkony spojené s ovládáním CAD systému na minimum. Již více než milion konstruktérů používá ke každodenní praxi výhody intuitivního snadno ovladatelného systému, který vám umožní soustředit se výhradně na řešení vašich úloh a výrazně zvyšuje efektivitu návrhu.

 

SOLIDWORKS Standard Professional Premium
3D modelář
Výkresová dokumentace
Plechové díly
Plošné modelování
Konstrukce z profilů
Svařence
Pohyblivé sestavy
Komunikace
Reverzní inženýrství  
Automatizace procesů  
Vizualizace  
eDrawing professional  
Normalizované součásti  
Výpočet nákladů  
Správa dokumentace  

 

ROZSÁHLÁ FUNKČNOST

 

Díky sadě vynikajících nástrojů je možné v systému SOLIDWORKS efektivně tvořit jednoduché i tvarově velmi náročné součásti, vložky forem, plechové díly, svařence, potrubí a kabeláž, rozsáhlé pohyblivé sestavy a kompletní výrobní dokumentaci. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé možnosti pro využití existující dokumentace jako převod ze 2D výkresů do 3D modelů nebo převodníky různých druhů přenosových formátů.

 

2D VÝKRESY

 

Tvorba výkresové dokumentace včetně vkládání všech typů pohledů, kót, tolerancí, tabulek oprav a kusovníků je v systému SOLIDWORKS automatizována na nejvyšší možnou úroveň. Všechny části návrhu jsou vzájemně propojeny, čímž je zajištěno, že se veškeré provedené změny promítají do všech částí návrhu. Intuitivní uživatelské rozhraní zajišťuje příležitostným i pravidelným uživatelům možnost rychlého dokončení detailních výkresů.

 

Produktový list

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK