Solidworks PDM - systém pro správu dokumentů a dat

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PDM – udržte si kontrolu nad svými daty

 

Nástroje pro správu dat SOLIDWORKS® PDM Professional a SOLIDWORKS® PDM Standard umožní data návrhu sdílet mezi jednotlivými pracovníky a odděleními napříč společností, i mimo ni. Zabezpečený přístup do úschovny PDM zajistí, že data všech členů projektového týmu budou na jednom místě, ve standardní struktuře a k dispozici oprávněným uživatelům. Součástí SOLIDWORKS® PDM systémů je možnost uživatelsky definovat pracovní postupy a procesy, přístup z vnější sítě, práce s kusovníky, propojení na jiné softwarové systémy a mnohé další. Základní správu dokumentace SOLIDWORKS® PDM Standard lze doporučit pro malé konstrukční skupiny (max. 10 uživatelů), které nevyžadují propojení na jiné softwarové systémy. Pokročilá správa dokumentace SOLIDWORKS® PDM Professional poskytuje veškeré nástroje pro automatizaci v oblasti správy dokumentace, nástroje pro obousměrné propojení na jiné softwarové systémy a vysoký výkon.

PDM 3
PDM 5

Pokročilá správa dokumentace SOLIDWORKS® PDM Professional poskytuje veškeré nástroje pro automatizaci v oblasti správy dokumentace, nástroje pro obousměrné propojení na jiné softwarové systémy a vysoký výkon.

Oblast SOLIDWORKS PDM Standard SOLIDWORKS PDM Professional
Správa dat projektu
Uživatelsky definovatelné postupy
Náhled na soubory
Práce s kusovníky
Databáze MS SQL Express
Databáze MS SQL Standard  
Oznamovací procesy  
Export XML  
eDrawing Professional  
Replikace dat  
Pokročilá automatizace  

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK