Upravit stránku

Drátořez

SURFCAM Drátové řezání
Řešení drátového řezání v systému SURFCAM poskytuje možnost přesného a efektivního řezání 2 a 4-osých dílů. Pokročilé funkce umožňují řezat komplexní tvary s nepravidelnými zkoseními. Drátové řezání obsahuje jako standard komplexní knihovnu prověřených postprocesorů a řezných technologií.

Rozpoznávání útvarů
Rozpoznávání útvarů automaticky rozpozná útvary z objemového tělesa a velmi rychle rozčlení útvary pro řezání.

Drátové profily
SURFCAM disponuje zcela novou sadou příkazů pro přípravu 2 a 4-osé drátové geometrie. Tyto příkazy umožňují rychle a jednoduše vytvořit horní a spodní profily, které jsou následně propojeny útvarem pro řezání.

3D drátová geometrie
Sada nástrojů pro tvorbu drátové geometrie rovněž umožňuje vytvořit a upravit 3D drátovou geometrii.

Cykly 2 a 4-osého drátového řezání
Možnosti 2-osého a 4-osého drátového řezání jsou založené na technologiích drátového řezání PEPS. Tímto je zajištěna plná podpora pro téměř všechny standardní stroje a cykly, což potvrzuje nejlepší produkt ve své třídě.

Standardní soubory pro import IGES, VDA-FS, DXF and DWG
Doplňkové soubory pro import AutoCAD Inventor, VISI, SolidWorks, Solid Edge, CATIA V5, Unigraphics, Creo, IGES BREP Solid a STEP

Komplexní sada strojů a postprocesorů
SURFCAM poskytuje podporu pro širokou škálu standardních strojů pro drátové řezání a dále umožňuje upravovat základní funkce v šablonách konkrétních strojů. Uživatel tak má možnost krok po kroku přizpůsobit vlastní postprocesor tím, že odpoví na sérii otázek ohledně konfigurace stroje. Tyto informace o konfiguraci stroje jsou následně přidány do základní šablony, která definuje funkce stroje. K dispozici je široká škála těchto šablon.