Upravit stránku

Artlantis Render Farm

Artlantis Render Farm, jejímž spoluvlastníkem je Abvent, sídlí v portugalském Lisabonu. Artlantis Render Farm disponuje hrubou silou více než 300 CPU, kterou nabízí uživatelům programů Artlantis pro výpočet jejich vizualizací. Artlantis Render Farm produkuje statické vizualizace i komplexní animace při nastavení těch nejvyšších parametrů kvality výpočtu za zlomek běžně potřebného času.

Jak Artlantis Render Farm funguje?

Artlantis Render Farm je služba dostupná prostřednictvím internetu na adrese www.artlantisrenderfarm.com. Zájemci musejí definovat zadání vyplněním formuláře a uploadovat výchozí soubor Artlantisu. Úkol je rozdělen mezi právě dostupné počítače. V okamžiku, kdy je výpočet dokončen, obdrží zadavatel link pro download výsledných vizualizací. Artlantis Render Farm nabízí zpracování všech typů vizualizací, která Artlantis umí (statické obrázky, animace, panoramata, ...).


Jaké verze Artlantisu jsou podporovány?

Artlantis Render Farm zpracovává projekty vytvořené v Artlantis Render a Studio v5,4,3 a Artlantis Render a Studio v5,4,3. Do budoucna se plánuje, že budou podporovány projekty z aktuální a bezprostředně předchozí verze Artlantis. Výpočet lze zadat pro výpočtový engine Artlantis nebo Maxwell Render.


Proč využít služeb Artlantis Render Farm a jaká je cena?

Artlantis Render Farm nabízí výpočet nejvyšší kvality za mimořádně krátký čas. Výpočtové počítače obsluhuje tým vysoce kvalifikovaných pracovníků s hlubokými znalostmi programů Artlantis. Díky tomu a hrubé výpočetní síle dokáže zásadně zkrátit dobu potřebnou ke zpracování objednaných vizualizací. Například výpočet animace s 500 snímky může trvat 85 hodin na jedné pracovní stanici, zatímco Artlantis Render Farm dokáže zpracovat stejný úkol v řádu 5 hodin. Odhad ceny za zpracování vizualizace lze získat pomocí online kalkulačky.