Upravit stránku

3D myši

Přednosti SpaceMouse (3D myši):

  1. zvýšení produktivity = průměrný zisk 21% díky simultánní navigaci, vytváření a editaci modelu
  2. zvýšené pohodlí = snížení pohybu myši a počtu kliknutí až o 50%
  3. výkonnost designu = pracujete-li na náčrtu nebo na složitém 3D modelu, vynikající zkušenosti s navigací povzbuzují k vyšší úrovni prozkoumávání modelu, což je velmi důležité, aby se předešlo nákladným chybám designu
Vyzkoušejte ZDARMA
  • Myš SpaceMouse se postará o nastavování polohy modelu nebo zobrazení, zpřístupní vám oblíbené příkazy aplikace a zároveň uvolní normální myš k jejímu původnímu účelu – pohybování ukazatele za účelem vybírání, úprav a tvorby. 
  • Přináší nejen dobrý pocit z vyváženého a kooperativního stylu práce, ale také zvyšuje pohodlí díky omezení pohybů myši a zvyšuje produktivitu.
  • Myš SpaceMouse rovněž nabízí konzistentní navigaci, takže pokud pracujete s více 3D aplikacemi, při přecházení mezi nimi se nebudete muset přizpůsobovat různým způsobům navigace. 

NOVINKA - SpaceMouse Enterprise

Určený pro vrcholné konstruktérské výkony 

Na vrcholu není místo pro nic než dokonalost. Špičkové světové společnosti požadují od svých konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. Nelze omluvit zmeškané příležitosti ani menší efektivitu; záleží jedině na výsledcích. Vstupte do světa 3D myši 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise. Představujeme nové standardy pro efektivní práci konstruktérů.

Rychlé navrhování, lepší pochopení 3D modelu

Styl a schopnosti 3D myši SpaceMouse Enterprise vycházejí z našich několikrát oceněných 3D myší: SpaceMouse Pro a SpacePilot Pro. Ale stejně jako všechny legendy, které se objeví jednou za generaci, stavíme na minulosti, abychom proměnili budoucnost. 
Díky snímači s technologií šesti stupňů volnosti (6DoF) použitém v SpaceMouse Enterprise a okamžitému přístupu k standardním a vlastním pohledům je práce s 3D modely snazší, než kdykoliv dříve. 
 

Fast And Efficient 3D Modeling 

Rychlý přístup k minimálně dvanácti oblíbeným příkazům aplikace na dosah prstů významně zjednoduší vaší práci. A vždy budete mít k dispozici správné nástroje, protože funkce inteligentních funkčních kláves, kterou nabízí 3D myš SpaceMouse Enterprise, se automaticky aktualizuje při změně aplikace nebo prostředí.

Ergonomika. V novém významu

Vaše ruce jsou vaše živobytí. 3D myš SpaceMouse Enterprise byla navržená tak, aby je za každou cenu chránila před bolestmi, které se stále častěji objevují u těžce pracujících CAD profesionálů. Fakticky se jedná o nejergonomičtější produkt, jaký jsme kdy vytvořili.


NOVINKA - SpaceMouse Enterprise Kit
 

Sada SpaceMouse Enterprise Kit

Síla dvou rukou 

Když spárujete 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise s myší CadMouse a podložkou CadMouse Pad, tento celek tvoří více než pouhý souhrn jednotlivých součástí. Tuto synergii nazýváme „síla dvou rukou“ – 3D myš SpaceMouse Enterprise zajistí hladké polohování objektu nebo zobrazení, zatímco myš CadMouse pohybující se po přizpůsobené podložce CadMouse Pad poslouží k snadnému vybírání a vytváření objektů. Jedná se o přirozený a pohodlný styl práce, kterému se nic nevyrovná.

Součásti sady SpaceMouse Enterprise:
 

Profesionální řada výrobků:


Osobní řada výrobků: